KRUJË

Një zjarr ka rënë në hekurudhën Vorë – Shkodër, pranë fshatit Budull të Fushë Krujës.

Zjarri i rënë favorizohet nga moti, sidomos nga era e fortë.

Kohët e fundit, shumë zjarre kanë përfshirë vendin tonë, sidomos zonat e pyllëzuara.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb