GREQI

Greqia ka regjistruar shifra më të ulëta këtë të shtunë nga COVID-19 se një ditë më parë. 29 pacientë humbën jetën së fundmi. Po ashtu u shënuan 1 mijë e 837 raste të reja.

Ndërkohë në spitale janë 332 pacientë që trajtohen në intubim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb