TIRANE

Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më të dashur të publikut. Dyshja nuk hezitojnë t’i bëjnë dedikime romantike njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Ashtu ka ndodhur dhe mëngjesin e sotëm për Vesën, e cila ka marrë një propozim të dytë për martesë në mënyrën më të bukur. “Nëse do të të porpozoja prapë; A do martohesh për herë të dytë me mua?

Zgjidh “Po” ose “Jo”. Të dua!”, shkruan reperi në letrën e ngjitur mbi mur. “Surpriza e mëngjesit”, shkruan Vesa, e cila me siguri duhet të jetë ndjerë mjaft e emocionuar. Çifti janë prindër të një djali të quajtur Lian.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: