Ditën e djeshme Big Mama është përlotur për nënën e saj, pasi siç duket nuk arriti t’i merrte aprovimin për t’u bërë pjesë e Big Brother.

“I thashtë të hyja këtu brenda edhe ajo më tha jo. Më tha që nuk do më shihte”,-u shpreh ajo.

Shqetësimin, Big Mama e ndau me Arjolën, e cila i dha edhe një përqafim të ngrohtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb