MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar një rënie të rasteve të reja dhe viktimave nga COVID-19 në 24 orët efundit.

183 të infektuar janë shënuar së fundmi, thuajse sa 1/2 e një dite më parë.

Ndërkohë 6 viktima janë sot, 5 më pak se dje .Bie në sy se numri i të shëruarve është shumë i lartë, plot 1731 pacientë që kanë fituar betejën me virusin në 24 orët e fundit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb