Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, ka shpërndarë deklaratën e kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, teksa ky i fundit ka listuar disa nga arritjet e qeverisjes së tij teksa numëron sot 1 vit e gjysmë në këtë post.

Blushi shprehet në rastet kur prioriteti i qeverisë është lufta kundër korrupsionit, mbështetja sociale është e prekshme dhe e suksesshme.

“Kur prioriteti i Qeverisë është lufta kundër korrupsionit padiskutim mbështetja sociale është e prekshme dhe e suksesshme”, shkruan Tedi Blushi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: