GREQI

Greqia ka regjistruar 39 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Po ashtu shteti fqinj ka pasur 2 mijë e 197 raste të reja këtë të shtunë.

375 pacientë janë të intubuar në total në spitalet greke teksa shifrat sa vijnë dhe rriten.

Ndërkohë Greqia vijon me vaksinimin masiv deri në detyrim edhe pse nuk përjashton rikthimin e masave kufizuese.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb