KOSOVA

Kosova ka regjistruar 1 viktimë dhe 14 raste të reja nga COVID-19. Edhe ditën e djeshme në Kosovë u shënua po 1 i vdekur, kurse sot ka 3 raste më shumë se dje.

Ndërkohë në 24 orët e fundit 12 persona janë shëruar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb