KOSOVA

Kosova ka regjistruar 2 viktima dhe 58 raste të reja këtë të premte nga COVID-19.

Viktimat janë regjistruar në Mitrovicë e Prizren ndërsa më shumë raste pozitive janë shënuar në Lipjan, 8 të tilla.

Ky bilanc është i ngjashëm me atë të djeshmin ku pati 2 viktima dhe 55 raste të reja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb