KOSOVA

Duket se shifrat e COVID-19 nuk kanë ndryshuar ditën e tretë të 2021 në Kosovë. 4 viktima dhe 234 raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit, teksa dje kishte po 4 viktima dhe vetëm 5 raste më pak.

Gjithsesi këto shifra janë më të ulëta se ato që regjistronte Kosova në dhjetor e nëntor të vitit të kaluar, teksa vendi tashmë është në pritje të vaksinën anti-covid.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb