KOSOVA

Kosova ka regjistruar 6 viktima dhe 363 raste të reja nga COVID-19. Në krahasim me një ditë më parë ka një viktimë më pak, por rritje të të infektuarve.

Ndërkohë me shifrat e sotme janë zyrtarisht 1 mijë e 405 viktima gjatë gjithë pandemisë nga COVID-19 në Kosovë.

Lajmi i mirë është se edhe sot janë 418 të shëruar, shifër më e lartë se rastet e reja dhe viktimat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb