MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 20 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19. 10 prej fataliteteve u shënuan vetëm në Shkup. Po ashtu janë 392 raste të reja brenda kësaj të shtune.

Vendi fqinj ka 12 mijë raste aktive teksa vijon me procesin e vaksinimit masiv ndërsa ka rekomanduar edhe dozën e tretë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb