TIRANE

Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut.

Sot, djali i Markut feston ditëlindjen dhe Rudina e ka uruar me anë të një postimi në “Instagram”, teksa i bën dhe një dedikim. “Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua”, shkruan Rudina.

Shpesh herë ajo publikon fotot edhe me vajzën e Markut, Ertën dhe duket se raporti mes tyre nuk është aspak si i ashtuquajturi me “njerkën”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: