Birra Korça është një nga birrat më të preferuara të shqiptarëve dhe nuk mungon në tryezat e tyre dhe në orët e gjata të qëndrimit në shtëpi.

Një snack dhe një Birra Korça, një pjatë të përgatitur me shumë dashuri me të afërmit dhe një birra Korça, një moment gëzimi dhe Birra Korça është aty, për tua bërë ditët më të durueshme në karantinë.

Në paketimin shishe dhe në kanaçe, në sasinë 0.3 l apo 0.5 l, bionde apo e zezë, një gotë pranë jush për t’ua bërë më të këndshëm punën nga shtëpia. Tani vjen dhe me porosi online në marketet që ju sjellin pazarin në shtëpi. Cilësi Premium për të gjithë shqiptarët nga Jugu në Veri, edhe në karantinë më e mira.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb