Pashkët i gjetën në izolim besimtarët ortodoksë, por urimet dhe festat familjare nuk do mungojnë as këtë herë. Birra “Korça”, birra e parë shqiptare uron përzemërsisht Pashkët për çdo familje që sot feston.

E për të festuar të qetë në shtëpi, duke qënë se kjo festë përkon me një ditë karantine “Hysenbelliu Group” u qëndron sa më afër të gjithë shqiptarëve edhe në kushte të pazakonta, duke shpërndarë produktet e tij në cdo shtëpi.

Kështu Birra Korça, uji FAB, Green Cola Birra Tirana me produktin e saj “Kuqalashe e Kuqe e çmendur” në shishe, dhe në ambalazhin me kanaçe 0.5 litër, mund të jenë në tavolinën tuaj vetëm me një telefonatë.

E veçanta e birrës “Korça” është se vjen me paketa speciale, që do të thotë nëse porosit disa koli, si dhuratë përfiton disa shishe të tjera birrë apo kanaçe.

Ndërsa sa i takon Ujit FAB dhe Green Cola porosia fillon më nga një koli. Për t’u informuar më shumë mbi paketat që ofron Birra “Korça” mund të klikoni edhe në rrjetet sociale ose në numrin e kontaktit për të përzgjedhur paketën që dëshironi.

Birra Korça, uji FAB dhe Green Cola dorëzohen tek pragu i derës në çdo shtëpi në të gjithë Shqipërinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: