Ndryshe nga koha kur mbështesnim rregullat e dress code, bizhutë e mëdha rrinë shumë mirë edhe nëse vendosen tek fiziket më të vegjël, sespe të japin karakter.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Vathë, byzylykë, unaza, varëse, të çmuara ose të lira, mjafton ti vendosim vetëm duke i zgjedhur me kujdes.

Për galerinë tonë kemi seleksionuar disa mes propozimeve më Interesante të përdorura në pasarela. Këto ide mund t’I përdorim edhe kur jemi të mbyllur për Pashkë, efekti-surprizë është sigurtë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb