Blake Lively dhe Ryan Reynolds bëhen me djalë. Aktorja 27 vjeçare dhe bashkëshorti i saj, aktori Ryan Reynolds, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë gjatë festave të fundvitit. Fëmija ka arritur më herët se që është pritur, por të dytë, nëna dhe fëmija janë mirë, kanë treguar burimet. Lively ishte padyshim njëra nga shtatzënat që ka marrë sytë e të gjithëve gjatë vitit 2014, me stilin dhe glamurin që ka shfaqur. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: