Gazetarin Blendi Fevziu jemi mësuar që ta shohim thuajse çdo mbrëmje në ekranin e Tv Klan ndërsa drejton emisionin e tij ‘Opinion’. Por gjatë ditës së sotme Blendi vendosi që të na njohë edhe me një pjesë tjetër të jetës së tij siç është familja.

Në shtëpinë e tij sot ka pasur festë pasi e vogla e shtëpisë ka pasur ditëlindjen. Blendi është baba i dy vajzave dhe më e vogla, Alis sot ka festuar ditën e saj të lindjes.
43833-640-0-59d3b23d37e95

43837-640-0-59d3b23d38e92

43836-640-0-59d3b23d38bcb

43831-640-0-59d3b23d370e1

43832-640-0-59d3b23d3775e

43828-640-0-59d3b23d3387b

43830-640-0-59d3b23d36882
Fevziu ka postuar disa foto në Instagram ku edhe na ka treguar pjesë nga festa dhe nga dekori i realizuar për ditëlindjen e Alis.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: