Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare të shtunë në një resort pranë Ranës së hedhun në Shengjin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë këtu artistë të shumtë të estradës si dhe familjarët përkatës.


Këngëtari shkoi drejt altarit përkrah vajzës së tij, Tarës, nga martesa e mëparshme me Teuta Krasniqin, ndërsa Afrona u shoqërua nga babai.


Afrona veshi plot tre fustane gjatë ceremonisë së dasmes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: