Forca të shumta policie janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në qytetin e Peqinit.

Gazetari Igli Çelmeta raporton se janë duke u kryer kontrolle në disa banesa.

Aksioni është ndërmarrë pas një urdhri të dhënë nga gjykata, për kontrollin e bastisjen e disa ambienteve ku mendohet se kryhen veprimtari të jashtëligjshme dhe ku mund të strehohen persona të shumëkërkuar nga drejtësia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: