Policia ka reaguar lidhur për alarmin e ngritur për bombë në një gjykatë në Tiranë. Policia sqaron se alarmi është i rremë.

Gazetarja Klodiana Lala tha për Balkan Web se në sallën operative ka pasur një telefonat anonime ku është shprehur se në gjykatë është vendosur një bombë.

Sakaq policia verifikoi imtësisht te gjitha godinat e gjykatave, dhe pavarësisht se rezultoi alarm i rremë, forcat policore ndodhen ende ne zonë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb