ELBASAN- Nëse keni ndërmend të udhëtoni sot përgjatë natës drejt aksit Cërrik-Elbasan, duhet të gjeni një mënyrë tjetër, pasi kjo rrugë do të jetë e bllokuar.

Bllokimi do të bëhet për shkak të disa punimeve që do të kryhen në këtë rruge.

Ndërkohë, Drejtoria e Rrugëve bënë me dije se mjetet nuk do të lejohen të qarkullojnë duke nisur nga ora 23:00 deri në orën 02:00.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb