Një anije në Qerret mësohet se është bllokuar nga policia shqiptare mbrëmjen e djeshme.

Gazetari Igli Çelmeta tha për ‘BalkanWeb’ se anija është kontrolluar nga Policia Kufitare me dyshimet që mund të ketë lëndë narkotike.

Ndërkohë pas sinjalizimit, anija është bllokuar në Qerret, pa shkuar në port.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb