Kinsey mori vëmendje me një detaj në fotografitë e fundit.

Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shkurtër, në të cilën tregonte më shumë se që duhej.

View this post on Instagram

Just a simple girl with a big heart and big goals ?

A post shared by Kinsey (@kinsey) on


Bluza e shkurtër ia zbulonte gjoksin Kinseyt, por kjo gjë duket se nuk e ka penguar fare atë, të realizojë fotografi të tilla.

Kujtojmë se Kinsey Wolanski bëri famë me hyrjen spektakolare në finalen e Ligës së Kampionëve, vitin e kaluar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb