LAS VEGAS- BMW sjell risi me makinën BMË i3, e cila do të parkohet vetë fale edhe një ore inteligjente të integruar brenda saj.

Risia do prezantohet në International CES 2015 në Las Vegas. Kjo makinë pritet të punojë me ndihmën e sensorëve lazer, të cilët skanojnë mjedisin duke mos e lejuar mjetin të përplaset.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: