Versioni i kaluar i BMW Z4 i dha më tepër prioritet pamjes së jashtme së mjetit, se sa emocioneve që japin zakonisht makinat e prodhuara nga gjiganti gjerman i prodhimit të automjeteve.

Por tashmë prodhuesit e BMW kanë ndryshuar qëndrim pas kritikave të klientëve, të cilët ndjehen të zhgënjyer nga mungesa e efekteve të një BMW tradicionale.
14-9
“Ne kërkojmë një Z4 me aftësi më dinamike, që të jetë sportive dhe precize”, ka deklaruar Florian Dietric, një ekspert i BMW.
12-11
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: