TIRANË

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa i ka bërë thirrje bashkisë së Tiranës të rindërtojë shtëpinë e Riza Nozllit të shkatërruar nga tërmeti.

Zhupa tha sot se Rizai u detyrua nga balta e Bashkisë Tiranë të merrte një certifikatë personale sot që të dukej qartë atësia që ai nuk është Riza Riza Nozlli.

“Futeni në programin e rindërtimit Riza Shaban Nozllin që i është shkatërruar shtëpia dhe lërini mashtrimet nëpër rrjete sociale me Riza të tjerë.
Boll tallje me qytetarët që nga halli denoncojnë braktisjen e shtetit dhe s’kanë ndonjë dëshirë të dalin të tregojnë vuajtjet dhe pamundësitë”, deklaron Zhupa.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb