Korrespondenti i BBC-së në kryeqytetin ukrainas, James Waterhouse, njofton se në Kiev është vendosur shtetrrethimi.

Pritet që shtetrrethimi të qëndrojë deri mëngjesin e së mërkurës.

Sakaq autoritetet raportojnë se kushdo që shihet në rrugë pa një leje të posaçme gjatë kohës së shtetrrethimit do të konsiderohet armik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: