Llogoraja mbulohet nga dëbora. Prej disa ditësh reshjet e dëborës krijuan vështirësi qarkullimi në aksin rrugor pranë Qafës së Llogarasë, por jo vetëm.

Shkak për krijimin e trafikut të rënduar në këtë aks janë bërë dyndjet e mëdha të qytetarëve që e zgjedhin këtë Park Kombëtar për ta vizituar, veçanërisht në këto ditë kur të ofron një pamje të jashtëzakonshme i mbuluar nga bora.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: