Le ta pranojmë që Bora Zemani sapo bëri lëmsh një “dynja të tërë” me njoftimin se do të publikonte një këngë, që për më tepër mbante titullin, “Nuk jam si ti”.

Në fakt kjo ishte e gjitha një shaka nga moderatorja e njohur që përkonte me njoftimin e lancimit të këngës së re të Beatrix, që në fakt kjo e fundit e bëri vërtetë.

Pas reagimit që mori postimi i saj, Bora vendosi të tregojë se në fakt ishte thjeshtë një shaka dhe se nuk ka në plan asnjë projekt muzikor.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: