Bora Zemani konsiderohet si një ndër prezantueset më të bukura shqiptare dhe kjo na e dëshmon dhe paraqitja e saj në emisionin përputhen. Bukuroshja duket mjaft tërheqëse me fusanin që ka zgjedhur të prezantohet.

Disa fotografi atraktive, ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku u shfaq e veshur në një fustan interesant me material të punuar me lule ,Bora u duk e mahnitshme si përherë.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Ne jemi gati” shkroi ajo sipër imazheve duke u treguar entuziaste për fillimin e emsionit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: