Bordoja, është nuanca që nuk duhet të ju mungojë në ketë sezon.

Të gjitha tonalitet e saj janë të mirëpritura, duke nisur nga ato plot dritë si burgundy apo kumbulla e për të mbërritur deri tek viola e thellë.

Në qendrën e shumë koleksioneve është look-u “total color“: funde, xhaketa lëkure me shkëlqim, pantallona të ngushta, fustane, këpucë, aksesorë: mund të visheni një ngjyrësh dhe do te jeni shumë në modë dhe stil.

Por hapësirat ekzistojnë edhe për kombinime të tjetra. Bordoja këte vit miksohet me të bardhën, grinë e mermertë, nude-n dhe për mbrëmje, shkon mrekullisht me bluza me xixa.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb