TIRANE – Ameli e bëfasuar nga bora. Vajza e Miriam Canit dhe Alban Skënderaj në e një foto të postuar në Instagram shfaqet e habitur para dritares, ndërsa kopshti që është zbardhur, duket si një kartolinë dimri.

“Borëbardha ime”- shkruan këngëtarja në postimin e saj, duke e shoqëruar me simbolin e borës, i cili këto ditë është bërë shumë popullor dhe të zogut të sapo dalë nga veza.

Nuk është bora e parë e Amelisë, sepse dhe vitin e kaluar Tirana u zbardh dhe Gjermania ku familja udhëton shpesh, është një vend ku boranuk mungon, megjithatë befasia nuk është zhdukur nga fytyra e vajzës së vogël para flokëve të bardhë të borës.

Borëbardha ime ❄️?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: