Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson dhe gruaja e tij shtatzënë Carrie Simonts (33) nuk mund ta fshehin dashurinë e tyre .

Në konferencën e Konservatorëve, Johnson tha se do t’i jepte jetë të re Britanisë pas Brexit, pavarësisht problemeve serioze në tregun e karburantit dhe zinxhirit të furnizimit për shkak të mungesës së shoferëve të kamionëve.

Megjithatë, nuk ishin fjalët e tij ato që vodhën shfaqjen, por puthja e nxehtë që ai i dha gruas së tij të tretë, Carrie Simonds. Carrie, e cila është shtatzënë m2ë fëmijën e dytë të tyre, u pa me një fustan të kuq në konferencën e Tories.

Boris

 

Sipas gazetës ” Daily Mail ” , veshja e saj me vlerë 360 paund, si dhe flokët e saj të gjatë me onde, nuk kaluan pa u vënë re.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb