Brad Pitt është një nga meshkujt më të pashëm në planet. Aktori i famshëm u shfaq në Nju Jork për xhirimet e filmit Wolves në një veshje shumë të veçantë me ngjyra.

Aktori 59-vjeçar ishte në qendër të vëmendjes për… guximin e tij për të kombinuar një kapelë leshi të lirshme me një triko shumëngjyrëshe në ngjyrat e blusë, fuchsia dhe mustardë. Pantallonat që zgjodhi ishin xhinse me ngjyra të çelura.

Kjo paraqitje nuk është e vetmja, aktori së fundmi duket se ka kaluar në një fazë të re stilistike, me paraqitje të guximshme dhe origjinale.

Ajo filloi atë disa muaj më parë kur u shfaq me një fund (dhe u bë virale) për të promovuar Bullet Train. Në pamjet e tjera të kapura nga kamera, aktori që luante me mikun e tij të vjetër George Clooney në filmin Wolves, u shfaq me një pamje më të relaksuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në veçanti, ai zgjodhi një teksturë të thurur me vrima në vende të ndryshme. Pantallonat e stilit patchwork kombinuan pëlhura të ndryshme duke përfshirë lëkurën e deleve në ngjyrë kremi me thekse ngjyrë burgundy në pjesën e pasme. Veshjen e plotësuan një palë atlete të bardha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb