SHBA

Ylli i Holliwood-it, Brad Pitt u pa duke dalë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills me një karrocë, duke shkaktuar shqetësim për gjendjen e tij shëndetësore.

Sipas ‘Page Six’, ylli Once Upon a Time in Hollywood, ishte për një takim dentar. Eshtë e pasigurt nëse aktori po përjeton ndonjë shqetësim, pasi ishte tepër i ‘maskuar’, me syze dielli dhe me maskë.

Për më tepër është e panjohur se çfarë procedurë dentare kreu ai. Eshtë e mundur që Brad Pitt të jetë në një karrocë, për shkak të politikës spitalore, të cilët mbajnë përgjegjësi nëse pacientët dëmtohen gjatë daljes nga institucioni.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb