Sekretari Organizativ i Partisë së Lirisë, Endrit Braimllari përmes një mesazhi në “Facebook” ngre shqetësimin e largimit të të rinjve nga vendi.

Në mesazhin e tij, Braimllari thekson se Rilindja vrau shpresën, mbolli varfëri dhe krim.

MESAZHI I BRAIMLLARIT
Në Kamëz ku largimi masiv i të rinjve ndihet më shumë se kudo.
Rilindja vrau shpresën, mbolli varfëri dhe krim.
Organizimi i Partisë së Lirisë në Kamëz do të kthej shpresën, do ti japë mundësinë e përfaqësimit shumë të rinjve me qëllim që ta ndërtojnë të ardhmen në Shqipëri.
Më shumë shanse dhe mundësi punësimi për rininë🇦🇱

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb