Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, përmes një postimi në “Facebook” ka publikua një foto nga Korça, ku kazanët e plehrave janë tejmbushur nga mbeturinat.

Braimllari shprehet se koshat janë të mbushur plot me mbeturina, ndërsa Bashkia bën sehir e zhytur në klientelizëm dhe nepotizëm.

  • foto galeri

Postimi i Sekretarit të Përgjithshëm të LSI-së Endrit Braimllari:

Çfarë mendimi ka Kryeministri për Korçën ? Ku qyteti me i dashur i Shqipërisë vuan sot arrogancën e Qeverisë dhe Bashkisë.

Koshat të mbushur plot me mbeturina, ndërsa Bashkia bën sehir e zhytur në klientelizëm dhe nepotizëm.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb