Kryesuesi i listës së LSI-së në Korçë, Endrit Braimllari, ka publikuar një fotografi me të rinjtë vendas, të cilët i janë bashkuar Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Braimllari thekson se të radhët e LSI-së në qytetin jug-lindor shtohen përditë, duke shtuar se të rinjtë energjikë duan t’i shërbejnë vendit.

Postimi i Endrit Braimllarit:

Rradhët e LSI Korçe shtohen çdo ditë me të rinjtë energjikë që duan ti shërbejnë vendit.

Në besojmë tek të rinjtë që e duan vendin dhe me 25 Prill do sjellim ndryshimin e madh.

Forca e të rinjve do të jetë shkatërruese për Rilindjen që varfëria vendin.

#voto6lsi #lsi #zgjedhje25prill #shqiperiashtepiajuaj🇦🇱

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb