Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka replikuar me Ramën pasi ky i fundit i kushtoi një pjesë të konsiderueshme të kohës në Asamblenë e PS sulmeve ndaj LSI.

Braimllari thotë se Rama aq herë sa e ka përmendur LSI-në, tregon që i është bërë makth dhe lë pa gjumë.

Po ashtu Braimllari e siguron se LSI do të shtohet çdo ditë e më shumë dhe Rama s’ka parë gjë akoma.

 

STATUSI NGA ENDRIT BRAIMLLARI

Aq here sa e ka permend LSI-ne do te thote qe i eshte bere mankth dhe e le pa gjume.

I kapur nga bandat dhe nen efektin e kokaines paranoja dhe mankthi per LSI do te shtohet çdo dite e me shume.

Nuk ke pare gje akoma.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: