Djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka thumbuar Edi Ramën sa i përket rritjes së numrit të të infektuarve.

Berisha shkruan se uron që parashikimi që Rama po e mban sekret, mos jetë si ato pasojat që nuk i imagjinon dot as mendja.

Në fakt Shqipëria sot vendosi një rekord sa i përket numrit të të infektuarve teksa ishin 13 raste të reja kurse sot në mbërmje numri i viktimave shkoi në 3.

 

STATUSI I SHKËLZEN BERISHËS

Uroj qe “parashikimi” qe po e mban sekret, mos jete si ato pasojat qe “nuk na i rrok as mendja”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb