SHBA

Familja Beckham ka marrë me qira një rezidencë në Beverly Hills, e cila kap vlerën e 23 milionë eurosh, ndërsa ata paguajnë rreth 23.360 euro në muaj për të qëndruar aty.

Daily Mail i ka siguruar disa fotografi nga ambientet e shtëpisë luksoze si nga brenda dhe nga jashtë saj. Prona 11,200 metër katrore është ndërtuar në vitin 2014, ku gjithashtu ka një bodrum me verëra, kopsht të fshehtë, një kuzhinë në natyrë të përsosur për Barbecues, një pishina të madhe, një kinema të brendshme etj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Shtëpia përmban gjashtë dhoma gjumi dhe nëntë banja. Rezidenca e mrekullueshme majë kodrës është e rrethuar me mure xhami. Familja Beckham, e përbërë nga David (44 vjeç), Victoria (45 vjeçe) dhe fëmijët, Brooklyn (20 vjeç), Romeo (17 vjeç), Cruz (14 vjeçar) dhe Harper (tetëvjeçare) e kanë shfrytëzuar këtë rezidencë për pushime. Beckhams festuan Halloëeen në shtëpi gjatë udhëtimit të tyre, para se të shkonin në një ndalesë në shtëpinë e Justin dhe Hailey Bieber.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb