Gazetarja Klodiana Haxhia ka siguruar për “BalkanWeb”, foto nga brenda servisit të shkrumbuar në Fushë-Prezë të Tiranës.

Në pamje shihet forcat zjarrfikëse duke neutralizuar flakët. Sipas raportimeve, zjarri ka shkaktuar dëme të mëdha material.

Mësohet se gomisteria është në pronësi të biznesmenit Çim Mema, ndërsa flakët po përparojnë drejt një servisi tjetër aty pranë. Dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb