Britanikët vazhdojnë të thyejnë rregullat e karantinës, dhe janë fotografuar ditën e sotme duke shëtitur nëpër parqe, apo dhe duke bërë xhiro me biçikletë në rrugët e Londrës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Burra, gra dhe fëmijë të të gjitha moshave nxituan jashtë sot për të shijuar motin e bukur me diell të pranverës, pas një fundjave plotësisht bllokuese.

Vrapuesit dhe çiklistët shijuan kohën e stërvitjes, të miratuar zyrtarisht nga Qeveria.

Pavarësisht masave të vendosura nga policia për distancë mes tyre, shume prej tyre se kane respektuar aspak, duke shijuar rrezet e diellit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb