BRITANI- Ish-ylli i Big Brother ka realizuar një kalendar me foto të nxehta nudo. Chloe Goodman në pozat që ka bërë ka imituar Kim Kardashian.

Duket se ish banorja e Big Brother ka zgjedhur të marrë pak nga fama e Kardashian për të pasur sukses. Nuk dihet se sa ia ka arritur por ajo ka kopjuar pozat e fotove të Kardashian të cilat kanë shkaktuar “stuhi” në të gjithë botën.
(a.h/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: