Një video e pubikuar në Youtube tregon s Britney Spears e ka humbur freskinë e saj. Këngëtarja 33-vjeçare ishte në një koncert në Las Vegas, por performanca e saj nuk përfundoi mirë, shkruan “express”.

Ajo shihet duke kërcyer dhe lëvizjet e saj janë shumë të ngathëta, por sikur të mos mjaftonte kjo, Britney është penguar dhe është rrëzuar.

Megjithatë ajo ka thënë se është mirë dhe ka vazhduar koncertin.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb