SHBA

“Unë mezi po prisja sa të nisja turneun tim ku do të takohesha me fansat mi. Por duhet të anuloj çdo gjë . Dua të qëndoj pranë babait tim, i cili është shumë sëmurë”.

Untitled 5

Këto kanë qenë fjalët prekëse të këngëtares amerikane Britney Spears, e cila me anë të një postimi në Instagram tregon anulimin e turit të saj nëpër botë të quajtur, “Domination”. Ajo ka postuar një foto kur ishte fëmijë krah prindërve të saj.

“Nuk di nga t’ia filloj, sepse është shumë e vështirë të flas. Nuk ka koncerte në turin tim, “Domination”. Por para së gjithash vjen familja dhe ky ka qenë vendimi i duhur që duhej të merrja. Disa muaj më parë babai im u shtrua në spital dhe ishte shumë pranë vdekjes. Jemi shumë të lumtur të gjithë që ia doli por rruga për të është akoma shumë e vështirë. Dhe për këtë arsye kam marr këtë vendim, për të cilit duhet të më kuptoni. Për më shumë informacion për rimbursimin e biletave hyni në britneyspears.com. Faleminderit shumë që më mbështesni. Ju dua shumë”- përfundon postimin e saj këngëtarja.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb