Këngëtarja e njohur, Britney Spears i ka befasuar sërish të gjithë.

Ajo ka fituar së fundmi pavarësinë e kujdestarisë nga babai dhe po tregohet mjaft e lumtur në rrjete sociale. Këngëtarja ka postuar së fundmi një sërë imazhesh ku shfaqet tërësisht nudo, duke mbuluar pjesët intime me disa lule të vogla.

Ky veprim i Britneyt i mahniti të gjithë njdekësit në instagram të cilët nuk hezituan ta komoplimentojnë, por edhe kritikojnë.

“Të luash në Paqësor nuk lëndoi askënd 😉💋🙊 !!!! Pssss nuk ka redaktime fotografish … kthesat e vaskës”, shkroi Britney si për të sqaruar se nuk ka bërë photoshop.

Kujtojmë se para tri javësh Britney është fejuar me partnerin e saj Sam Asghari.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: