Britney Spears e shpall veten armike fanatike të kirurgjisë plastike në postimin e saj të ri në Instagram. Ylli i popit po përfiton në çdo mënyrë të lirisë që më në fund fitoi nga babai i saj dhe dëshmon edhe një herë në rrjetet sociale se askush dhe asgjë nuk do ta ndalojë atë.

Këngëtarja e njohur postoi një fotografi tjetër gjysmë të zhveshur dhe krenare për trupin e saj, ajo sqaroi se nuk do t’i nënshtrohet asnjë operacioni.

“Po në lidhje me këto këshilla për korrigjimin e trupit?” A jam i vetmi i prekur nga këto përvoja apo është dikush tjetër? Unë ndoshta jam shumë i ndjeshëm. Unë preferoj të bie nga një shkëmb sesa një mjek të më tregojë se çfarë nuk shkon me trupin tim.Mora mësimin”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë së saj.

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

 

Sigurisht, kjo nuk është hera e parë që ylli i popit pozon topless në Instagram dhe tregon trupin e saj me besim. Siç e ka theksuar shumë herë, ajo ndihet plotësisht e sigurt për veten dhe trupin e saj, i pëlqen të jetë më e zhveshur, pasi vetëm atëherë ndihet e lirë.

 

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb