Një kthim i papritur, ndoshta, për të qetësuar pjesën e tifozëve, të bindur se këngëtarja Britney Spears është në kushte shumë të këqija psikologjike, shkruhet në faqen vanityfair.it.

Ylli i popit, me 39 vitet e saj, dëshironte të botonte, çuditërisht, një këngë të papublikuar, të shkruar në vitin 2016 që nuk e kishte bërë kurrë publike.

”Swimming in the stars”, përfshirë këngë të tjera të reja përbëjnë albumin ”Glory”, që është i disponueshëm nga sot, pasqyron edhe interesin e Britney Spears për astrologjinë.

Por, e fshehur midis fjalëve të këngës, ka kuptime shumë më të thella.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: